Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda sıkça sorulan soruların cevabını bulabilirsiniz.

Ürün ve siparişleriniz ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını ”Sıkça Sorulan Sorular” bölümümüzde bulabilirsiniz. Bu bölümde yer almayan sorular varsa lütfen bize iletişim bölümünden ulaşın!

Siparişinizin teslimat tarihini iletişim bölümünde yer alan telefon numaramızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Siparişinizin durumunu çağrı merkezimizi arayarak ya da iletişim bölümünden e-posta ile bilgi alabilirsiniz.

Siparişinizin iadesi için çağrı merkezimizi arayarak ya da iletişim bölümünden e-posta yazarak tarafımıza bildirimde bulunmanız gerekmektedir. Irsaliye formunun arka yüzünü doldurmanız gerekmektedir, doldurulması gereken alanlar: İade edeceğiniz ürünün “stok kodu” nu belirtilen alana yazınız. Ürün stok koduna irsaliyenin ön yüzünden erişebilirsiniz, ürün açıklamasının hemen yanındaki kod stok kodu’dur. İade sebebinizi yazınız. Ad/soyad, Adres, Telefon ve İmza bilgilerini doldurunuz. Doldurduğunuz irsaliye formunu, iade edeceğiniz ürünle aynı pakette göndermeniz gerekmektedir.

“Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ürünü teslim aldığınızdan itibaren 15 gün’dür. İade işlemlerinin başlaması için iade etmek istediğiniz ürünün 15 gün içinde depomuza ulaşması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

İadeniz depomuza ulaşıp işleme alındığı anda e-posta ve SMS yolu ile bilgilendirilirsiniz. İade işlemleri tamamlandığında da aynı şekilde bilgilendirme yapılır.

Taksit seçeneği kullanarak yapmış olduğunuz siparişlerin iadesi, taksit seçeneğini kullanmış olduğunuz bankaya tek seferde yapılır. Ancak banka size iadenizi taksitli bir şekilde yapar.

Ürün/ürünler depomuza ulaştıktan sonra para iade işlemleri başlatılır. 2-3 iş günü içinde tamamlanır. Para iade işlemleri tamamlandığında e-posta ve SMS yolu ile bilgilendirilirsiniz. Bu süre bankadan bankaya göre değişkenlik gösterir. Kapıda ödeme siparişlerin para iadesinde; ürünün depoya girişi yapıldıktan sonra 48 saat içinde iadeniz hesabınıza iade çeki olarak tanımlanır. İade çekini banka hesabınıza almak için çağrı merkezimizi arayabilir ya da iletişim bölümünden e-posta gönderebilirsiniz.

Siparişinizin tamamını iptal etmek istediğinizde; çağrı merkezi numaramız üzerinden hızlı bir şekilde iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizin içindeki bir ürünün iptali için ise çağrı merkezimizi arayabilir ya da sitemizin iletişim bölümünden e-posta gönderebilirsiniz.

×

Powered by Mir Bilişim

× Size nasıl yardım edebilirim?