Temel Fortinet Firewall Desteği

IT sektöründe son derece önemli olan güvenlik kavramı uzman kadromuzla mümkündür. Güvenlik duvarı müşterimizin ihtiyaçlarına göre dizayn etmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firewall Policy, Fortinet switch yada X markasegmantasyon özelliği bulunan switchin VLAN segmantasyonu, User & Authentication ayarları ve tanımları, Fortinet Access point ya da farklı marka access point kontrolleri ve ayarları, Web ratings, Web Profile, Forward Traffic, Firewall Policy vs. ayarların kontrolü tarafımızca yapılmaktadır.

Alt Yapı ve Kablolama Hizmetleri

Mevcutta kullanıcıların kullanmış olduğu internet hattında kablo bazlı sorunları tespit etmek, şirketiniz yenileniyor ve kullanıcılar için internet yada telefon hatlarının çekilmesi gerekiyorsa, ya da çalışan sayısı artacak ve bunun için alt yapı çalışması gerekiyorsa bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Switch, Firewall Kurulum ve Bakım Hizmetleri

Sistem odanızda bulunan tüm marka ve model cihazlarınız için toz ve temizlik bakımı uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. IT cihazlarınıza uygun temizlik solüsyonları ve hava kompresörleri ile bakım hizmeti vermekteyiz.

Temel Network Desteği ( TCP, IP)

Şirket içerisinde ağ ile ilgili yaşadığınız sorunları ve yaşanmaması için gerekli önlemlerin alınması için uzman kadromuz siz müşterilerimize destek vermeye hazırdır.

Eğer ağ cihazlarınız, bilgisayarlarınızda network ile ilgili hata alıyorsanız sizinle olduğumuzu bilmenizi isteriz.

×

Powered by Mir Bilişim

× Size nasıl yardım edebilirim?