Ne İş Yaparız?

Mir Bilişim Hizmetleri müşterileri için hazırladığı profesyonel web tasarımları ile müşterilerinin internet ortamında bilinirliğini arttırmak, profesyonel kurumsal kimlik kazandırmak ve internet üzerinden yeni müşteriler kazanmasını sağlamak ana hedeflerini ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Mir Bilişim Hizmetleri olarak vizyonumuz; Türkiye’ de ve dünyada her geçen gün artan internet kullanıcı sayısı itibariyle, her firmanın bir internet sitesi olmasının gerektiği gerçeğini tüm firmalara aktarmaktır. Firmaların internet üzerinden en iyi şekilde reklamını yapıp, reklamın ticaretin yarısı anlamına geldiğini tüm firmalara benimsetmektir.

Mir Bilişim

Mir Bilişim web tasarım hizmetleri alanında hizmet veren köklü bir markadır. 2011 yılında kurulan Mir Bilişim kurulduğu yıldan bu zamana birçok firmaya internet hizmeti vererek Türkiye’nin önde gelen web tasarım firmaları arasında yerini almıştır.

Mir markası’ nın faaliyet konuları web sitesi tasarımı, arama motoru optimizasyonu, grafik tasarımı ve reklam hizmetleri’ dir. Mir Bilişim yeni nesil Joomla web tasarımı ve grafik çalışmalarının içinde var olup, tasarımlarında en yeni ve en iyi teknolojileri barındırmakta11dır.

Yaratıcılık
Tasarım
Hizmet

En Uygun Fiyatlar

Biz her zaman müşterilerimize en iyi fiyatlarla en iyi hizmeti vermeyi teklif ediyoruz.

Kesintisiz ve Güvenilir

En son teknoloji ürünlerimiz ile kesintisin ve güvenilir hizmet vermekteyiz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Mir Bilişim %100 müşteri memnuniyetini daima ilke edinmiştir.

Profesyonel Müşteri Desteği

Eğitimli , samimi ve profesyonel kadromuz ile 7 / 24 saat destek vermekteyiz.

×

Powered by Mir Bilişim

× Size nasıl yardım edebilirim?