Endüstriyel Elektronik Kart Bakım ve Onarımı

Endüstriyel alanda tüm elektronik kartlarınızı devreye enerji vermeden son derece gelişmiş test cihazlarımız ve Uzman kadromuzla elektronik kart onarım hizmeti vermekteyiz. Zaman ve maliyet tasarrufunu en verimli şekilde kullanarak müşterilerimize çözüm ortağı olmayı amaç edinmekteyiz.

Sektör ayrımı yapmaksızın, herhangi bir markaya bağlı kalmadan; Elektronik olan her sistemin bakımını ve onarımını mümkün olan en kısa sürede yapmaktayız. Etkin bir şekilde müşterilerimizin cihazlarında yaşadığı sorunu dinleme, arıza tespiti yapma, müdahale noktası belirleme ve müdahale cihazlarını belirleyerek etkin onarım yapmaktayız. Onarımını yaptığımız başlıca hizmetlerimiz;

  • Power ve UPS Power Ünitlerinin Onarımı: Server Güç Kaynakları, Bilgisayar Güç Kaynakları, UPS Güç veya kontrol kartlarının onarımı, endüstriyel alanda her türlü arızalı elektronik kartların onarımı yapılmaktadır.
  • Tekstil ve Dokuma Cihazlarının Kontrol Kartlarının Onarımı: Sorun yaşadığınız cihazlarınızdaki arızalı olan kartlarınızın onarımı için bizimle irtibata geçmelisiniz.
  • PLC Otomasyon Cihazları: Arızalı olan her marka PLC cihazlarının onarılması için bizimle irtibata geçilmesini rica ederiz.
  • Kombi, Beyaz Eşya Kontrol Kartlarının Onarımı: Arızalı olan her marka kombi ve beyaz eşya kontrol kartlarının onarılması için bizimle irtibata geçilmesini rica ederiz.
  • Monitör, LCD TV Onarımı: Arızalı olan her marka ve model monitör ve LCD TV onarımı için bizimle irtibata geçiniz.

İstanbul içindeki müşterilerimizin kartlar onarımlarını servis ücreti karşılığında kontrol için alınır bakım ve onarımı laboratuvarımızda yapılır. Sonrasında müşterinin isteğine göre yerinde müdahale ile takılır yada onarılan kartlar kargo ile geri gönderilir.

×

Powered by Mir Bilişim

× Size nasıl yardım edebilirim?